4

  

 بسم الله الرحمن الرحیم

وصلی الله علی محمد وآله الطاهرین

 افق روشن ایران اسلامی از ۱۴۰۰

همانطور که مستحضر می باشید:

انتخابات آتی (مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری) از حساسیت بالایی برخوردار است ،چرا که امید است با روی کار آمدن جوانان انقلابی و صالح و ولایت مدار ، افق روشنی را در مدیریت کشورپدید آورد .
کم نیستتد جوانانِ  دین باور و انقلابی وجهادگر وصالح، که در عرصه های جهاد علمی و سازندگی  وهمچنین در راستای ارزشهای انقلاب اسلامی ، حماسه  آفریده و دشمنان اسلام را نا امید کرده اند ،

 لازم به ذکر است که این پایگاه صرفانام شخصیت های صالحی که خودتان معرفی می نمایید را پس از شناخت به نمایش میگذارد و مرجع تایید و یا رد صلاحیت نیست،  چون هیچ سِمَتی در تشکیلات دولتی و غیر دولتی نداریم و این پایگاه هم وابسته و مرتبط با هیچ تشکیلات حقیقی و حقوقی ، دولتی و غیر دولتی ویا نهادهای کشور از جمله با نهاد های زیرمجموعه نهادرهبری و غیره  نیست.

شما کدام یک از شخصیت های زیر را مناسب سرلیست مجلس اسفند ۹۸ و کدام شخصیت را بعنوان یک پدیده مناسب برای کاندیدای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می دانید.که مشخصات زیر را دارا باشد؟

 

نمایندگی مجلس:

جوان ، حقوق دان ،مستقل ، انقلابی و با بصیرت ،استکبار ستیر،ولایت مدار، بدور از لابی گری با وزراء، خدوم ، امانت دارموکلین خود،شجاع ، با وقار ،حافظ شئونات انقلاب اسلامی و مجلس شورای اسلامی وملت بزرگ ایران، مقتدر در مقابل دشمنان اسلام وآشنابه قوانین بین المللی وترجمه تخصصی کلاهبرداری های دشمن در تنظیم قراردادهای احتمالی مانند برجام...!

□رئیس جمهور:

مسلمان معتقدبه خدا وقیامت و حساب و کتاب در روز جزا، که به وجود امام زمان (عج) اعتقاد داشته، راستگو،ساده زیست، با خانواده ای دست پاک ، ولایت مدار و شجاع در مقابل  دشمنان اسلام و انقلاب باشد و حامیانش احزاب وگروه ها واشخاص ضد انقلاب ومعاند باولایت وفتنه گر نباشند،

□وشورا هایی:

متدین ،متخصص در امور که برای مردم وآبادانی شهر و روستا کارجهادی ومدیریتی کنند ،نه سیاسی کاری و خدمت گزار احزاب خود باشند ونه کارشان تغییر نام خیابان و کوچه ها باشد (از نام شهدا به نام مطرب ها و سلبریتی ها...!)

۸/۸/۹۸

دیدگاه‌ها   

+1 #24 mousa313 1398-09-12 04:04
سلام.
ضمن احترام به اعضای کانال، در رابطه با موضوع ریاست جمهوری بنده واقعا از پیشنهاداتی که کاربران داده اند تعجب می کنم..!
گویا چون آقای رئیسی به ریاست قوه قضاییه منصوب شده اند فکر می کنند که دیگر ایشان نمی توانند برای ریاست جمهوری مناسب باشند.

این اشتباه بسیار محض است. مردم الان دیگر آقای رئیسی را شناخته اند. ایشان قطعا در صورت ورود به انتخابات ریاست جمهوری، رای خواهند آورد.

و باید که حتما کاندید بشوند. اگر خداوند می خواهد و بنا دارد که امر ظهور را با سنت تدریج جلو ببرد؛ ما هیچ گزینه ای بهتر از اقای رییسی برای ریاست جمهوری نداریم.
اصولا هر فردی جز ایشان برای ریاست جمهوری کاندید شوند، دوباره ضرر می کنیم.
چون الان سرمایه اجتماعی ایشان کاملا رو به رشد است و ایشان بهترین کاندید هستند.
بعضی ها گفته اند اگر ایشان بروند ریاست جمهوری، قوه قضاییه خالی می ماند.
حتی اگر این طور باشد، باز هم قدرت رئیس جمهور بر طبق اصول قانون اساسی، بسیار بیشتر است. و می صرفد که با خالی ماندن صندلی ریاست قوه قضاییه، ایشان رئیس جمهور شوند.

از دوستان و کاربران استدعا دارم که انرژی خود را با معرفی کردن بیهوده کاندیدهایی برای ریاست جمهوری تلف نکنند
الان اصلاح طلبان دارن برنامه ریزی می کنند برای 1400، ریاست جمهوری.
ما دیگر وقت آن را نداریم که یک کاندید جدید معرفی کنیم به مردم.

تنها راه، آقای رییسی است و بنده به عنوان عضو کوچکی از این جامعه، بر ایشان فرض و واجب می دانم که برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 کاندید شوند.
حتی اگر به قیمت جدا شدن از قوه قضاییه باشد زیرا برکات این تصمیم بسیار بیشتر است و انشاالله فوق تصور خواهد بود.
نقل قول کردن
+1 #23 عبدالله 1398-09-07 01:38
سلام علیکم
لطفا لیست نمایندگان مشهد را که دادم منتشر کنید

با سلام
عرض شده که پس دریافت تمام اسامی آنهایی که از تمام استانها مفید هستند را منتشر مینمایبم و از تایید شده ها حمایت و حتی المقدور کمک هایی برای تبلیغات را در اختیارشان میگذاریم
نقل قول کردن
+2 #22 محمود 1398-08-27 10:09
شوی «استعفاء»
سوءاستفاده ‌ی پوپولیستی فراکسیون امید از بحث بنزین با هدف «قهرمان‌نمایی»
وقتی به سوابق سردمدار این ماجرا، یعنی «محمود صادقی»، در همین عمر حدودا 4 ساله مجلس دهم بنگریم، آن‌گاه این نوع «سیاسی‌کار ی» عوامفریبان ه و خطرناک در ماجرای بنزین، چندان عجیب جلوه نمی‌کند.
نقل قول کردن
+1 #21 محمود 1398-08-27 10:04
تصمیم سران  سه قوا

بی تدبیری در اجراء

۱-به این آمار و ارقام که در گزارش تیتر یک دیروز کیهان آمده بود و در گزارش امروز کیهان با نمونه‌های بیشتری آمده است توجه کنید:


- ایران با ۸۰ میلیون جمعیت، سالانه ۶۹ میلیارد دلار از بیت‌المال را برای یارانه انرژی هزینه می‌کند و از این نظر رتبه اول جهان را دارد ! در همین حال کشور چین با یک میلیارد و پانصد میلیون جمعیت سالانه ۴۴ میلیارد دلار بابت یارانه انرژی هزینه می‌کند! یعنی ۱۹ برابر ما جمعیت دارد ولی ۲۵ میلیارد دلار کمتر از ایران برای یارانه انرژی هزینه می‌کند! تعجب‌آور که چه عرض شود؟ تاسف‌آور نیست؟!


- این ۶۹ میلیارد دلار از بیت‌المال هزینه می‌شود، یعنی از جیب همه ملت بیرون می‌رود، چه مصرف‌کنندگ ان بنزین و چه کسانی که بنزین مصرف نمی‌کنند! ضمن آنکه افراد عادی یعنی توده‌های عظیم مردم، در مقایسه با صاحبان ثروت، میزان مصرف بسیار کمتری دارند. این نکته گفتنی است که مطابق آمار موجود ۵۰ درصد یارانه انرژی را ۳ دهک ثروتمند جامعه ایران مصرف می‌کنند.


- به عنوان نمونه در سال ۱۳۹۷، بودجه عمرانی کشور ۶۲ هزار میلیارد تومان بود و در همان سال ۹۷۰ هزار میلیارد تومان بابت یارانه انرژی هزینه شده بود. یعنی ۲۰ برابر بودجه عمرانی کشور که باید صرف آبادانی و عمران می‌شد، برای یارانه انرژی مصرف شده است!


- میزان مصرف بنزین در ایران دو برابر میانگین جهانی آن است.


- روزانه به طور متوسط ۳۰ میلیون لیتر بنزین از کشور قاچاق می‌شود، چرا که بهای آن در کشورهای همسایه چند برابر قیمت بنزین در ایران است.


- به خوانندگان گرامی توصیه می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، گزارش‌های کیهان دیروز و امروز را مطالعه فرمایند.


۲- این ارقام کلان و ده‌ها میلیارد دلاری که برباد می‌رود را باد با خود نیاورده است بلکه از بیت‌المال یعنی از جیب همه ملت هزینه می‌شود بنابراین فقط با یک حساب سرانگشتی نیز می‌توان نتیجه گرفت که جلوگیری از این هزینه هنگفت و کلان به مفهوم جلوگیری از پُرخوری و مُفت‌خوری ثروتمندان از کیسه و جیب توده‌های مردم است و به بیان دیگر، بازپس‌گیری و یا پیشگیری از حیف و میل بیت‌المال به نفع ملت است.


اکنون در این خصوص دو پرسش در میان است؛


اول؛ آنکه چه کسانی و یا کدام کانون‌ها و مراکز داخلی و خارجی از این اقدام آسیب می‌بینند که برای پیشگیری از آن اراذل و اوباش را به خیابان‌ها می‌ریزند تا روی موج مطالبات مردم سوار شوند و با برپایی بلوا و آشوب آب را گِل‌آلود کرده و از آن ماهی مطلوب خود را صید کنند؟!


پاسخ این سؤال با توجه به آمار و ارقامی که در بند یک این نوشته آمده است، روشن و خالی از ابهام است. کسانی که از عدم مدیریت مصرف بنزین و برباد رفتن سرمایه و ثروت ملی سود می‌برند. حرامخواران داخلی اراذل و اشرار را برای برپایی آشوب و بلوا اجاره می‌کنند و دشمنان بیرونی، حمایت سیاسی و تبلیغاتی و مدیریت کلان آشوب را بر عهده می‌گیرند. طی دو روز اخیر بسیاری از مقامات رسمی آمریکا از جمله مایک پمپئو وزیر خارجه این کشور با صراحت از آشوبگران حمایت کرده و ضمن تحریف ماجرا از مخالفت با افزایش قیمت بنزین به مخالفت با صنایع موشکی و حضور مقتدرانه ایران در منطقه، آشوبگران را به ادامه آشوب و حتی آتش زدن اموال عمومی تشویق کرده‌اند! (اخبار مربوطه را در کیهان امروز می‌خوانید).


دوم؛ بخشی از مردم و توده‌های عمدتاً محروم کشور نیز در شمار معترضان هستند. این طیف نه فقط اهل آشوب و خسارت به اموال عمومی نیستند بلکه افراد انقلابی و مؤمنی هستند که با آشوبگران مرزبندی مشخصی نیز دارند. نگرانی این طیف که با توجه به برخی از شواهد و سوابق بی‌علت هم نیست از آنجاست که معتقدند افزایش قیمت بنزین فقط در محدوده بنزین باقی نمی‌ماند بلکه مانند برخی از موارد قبلی، موج تورمی جدیدی ایجاد کرده و افزایش قیمت سایر کالا و خدمات را نیز به دنبال دارد! آنها این پدیده پلشت را مخصوصا در دولت‌های یازدهم و دوازدهم بارها دیده و لمس کرده‌اند و شاهد بوده‌اند که دولت و برخی دیگر از مسئولان و مراکز ذیربط در مقابل این پدیده‌های خسارت‌آفری ن و گرانی افسارگسیخت ه واکنش موثری نشان نداده و با بی‌توجهی از کنار آن گذشته‌اند. تصمیم اخیر سران سه قوه اگرچه با موارد مشابه قبلی تفاوت اساسی دارد ولی متاسفانه مسئولان ذیربط درباره این تصمیم و چرایی آن توضیحی نداده‌اند بنابراین طیف یادشده به خود حق می‌دهد که نسبت به پیامدهای سوء افزایش قیمت بنزین نگران باشد. اگرچه باید گلایه کرد که تظاهرات خیابانی در شرایط کنونی مناسب نبوده و می‌توانست سوءاستفاده بدخواهان بیرونی و حرامخواران داخلی را در پی داشته باشد، که داشت و در این خصوص گفتنی‌هایی هست؛ بخوانید!


۳- - با کمال تاسف باید گفت که مردم طی نزدیک به ۷ سال گذشته شاهد وعده‌های فراوانی از سوی دولت بوده‌اند که بسیاری از آنها بر زمین مانده و عملی نشده است و دولت به جای عذرخواهی از ملت، در اقدامی تعجب‌آور، وعده‌ها را انکار و یا درباره آن اظهاراتی خلاف واقع و متضاد با آنچه وعده داده بود داشته است. این عهدشکنی‌ها و خلاف‌گویی‌ ها از جمله علت‌هایی است که اعتماد مردم به دولت را با آسیب جدی روبه‌رو کرده و در مواردی از بین برده است!


- زندگی تجملاتی برخی از مسئولان با حقوق‌های نجومی و خانه‌های لوکس و گران‌قیمت در محله‌های اشرافی‌نشی ن این تلقی نه چندان بی‌مورد را در مردم ایجاد کرده است که افزایش قیمت‌ها و مشکلات معیشتی فقط سهم آنان است و در زندگی مسئولان یاد شده تاثیری ندارد تا آنها را به چاره‌اندیش ی برای معیشت مردم بکشاند!


- حضرت آقا در بیانات دیروز خود (قبل از آغاز درس خارج) با اشاره به برخی اعتراضات فرمودند: «یقیناً بعضی از مردم از این تصمیم یا نگران می‌شوند یا ناراحت می‌شوند یا به ضررشان است یا خیال می‌کنند به ضررشان است» این نکته ظریف از ضرورت توضیح مسئولان برای مردم و آگاه‌کردن آنها از علت تصمیم اخیر و نتایج آن حکایت می‌کند که متاسفانه در اظهارات مسئولان محترم از این روشنگری ضروری نه فقط خبری نبود بلکه تا ساعاتی قبل از اعلام طرح، وجود آن را تکذیب هم می‌کردند!


- نکته‌ای که آقای دکتر توکلی از قول حضرت آقا خطاب به آقای روحانی نقل کرده‌اند نیز نشانه دیگری از بی‌تدبیری‌ هاست، ایشان فرموده بودند «مناسب بود همزمان با اجرای سهمیه‌بندی بنزین اولین پرداخت نقدی یارانه‌ها نیز صورت می‌گرفت، ولی حالا که انجام نشده، لازم است زودتر اقدام کنید». اگر این اقدام که در دولت قبلی انجام شد در ماجرای اخیر هم صورت می‌پذیرفت اعتماد -متاسفانه آسیب‌دیده مردم‌- به دولت را در پی داشت.


۴- در این میان نکته مهم دیگری نیز هست و آن اینکه رهبر معظم انقلاب در جلسه درس خارج یادشده فرمودند: «...اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند، من حمایت می‌کنم. من این را گفتم، حمایت هم می‌کنم. سران قوایند، نشستند با پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی برای کشور گرفتند، باید عمل بشود به آن تصمیم». حضرت آقا به کار کارشناسی شما اعتماد کرده‌اند و انتظار آن است که شما هم با انجام مو به موی توصیه‌های حضرتش به این اعتماد پاسخی شایسته و درخور بدهید. از جمله آنکه همه توان خود را برای پیشگیری از افزایش قیمت کالا و خدمات که در بیانات ایشان آمده است به کار گیرید و مردم را با گرانی افسار گسیخته و موج تورم احتمالی دیگر به حال خود رها نکنید و صدالبته صداقت با مردم و دوری از زندگی اشرافی نیز از لوازم آن است و...


۵- روز ۲۱ آذر ۹۷ رهبر معظم انقلاب با اشاره به تهدید آمریکا به فتنه‌انگیز ی در سال ۹۷ فرمودند: «اینکه آمریکایی‌ه ا گفتند در سال۹۷ چنین و چنان می‌کنیم، ممکن است فریب باشد، ممکن است در سال ۹۷ جنجال بکنند و نقشه را برای سال ۹۸ کشیده باشند. همه، حواسشان را جمع کنند. آمریکا دشمن خبیثی است که دستش با صهیونیست‌ه ا و مرتجعین منطقه در یک کاسه است. ما باید بیدار باشیم. البته ما قویتر هستیم و آنها تا حالا کاری نتوانسته‌ا ند بکنند و بعد از این هم نمی‌توانند غلطی کنند.


طی دو روز گذشته اگرچه اشرار و اراذل اجاره‌ای خسارت‌هایی به بار آورده‌اند ولی ایران اسلامی و فرزندان امام خمینی و امام خامنه‌ای بارها نشان داده‌اند بیدی نیستند که با این بادها بلرزند. آنها مصداق این کلام مولایشان حضرت امیر علیه‌السلا م هستند که بعد از جنگ جمل و شکست فتنه‌گران، در وصف دو سپاهی که مقابل هم ایستاده بودند فرمودند: «و قد ارعدوا و ابرقوا، و مع هذین الامرین الفشل، و لسنا نرعد حتی نوقع و لانسیل حتی نمطر. دشمنان (اصحاب جمل) چون رعد غریدند و مثل برق جرقه‌زده و از جا درآمدند، اما، علی‌رغم (آنهمه لاف گزاف)، هنگام کارزار ناتوان و ترسان بودند، ولی ما (سپاه حضرت امیر علیه‌السلا م) خروش برنمی‌داری م، مگر آنکه دست به عمل می‌زنیم و نمی‌باریم، مگر آنکه سیل جاری می‌کنیم».


فتنه‌گران و کارفرمایان پشت‌پرده آنان بارها ملت پاکباخته و رزمندگان جان‌برکف ایران اسلامی را آزموده‌اند و می‌دانند برای آنانی که ۸ سال دفاع مقدس، قلع و قمع داعش، دفاع از حریم اهل بیت‌(ع)، کور کردن چشم فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ و... را در کارنامه خود دارند، قلع و قمع این اراذل و اوباش نیز به آسانی ممکن است.


دور نیست زمانی که صف مردم عادی از شما جدا شود و آنگاه...


 رسول خدا(ص) بعد از فتح مکه این دستور الهی را بر مردان خداجوی و فاتح مکه خواندند که فرموده بود؛ «...لَوْلَ ا رِجَالٌ مُؤْمِنُون َ وَنِسَاءٌ مُؤْمِنَات ٌ لَمْ تَعْلَمُوه ُمْ أَنْ تَطَئُوهُم ْ فَتُصِیبَک ُمْ مِنْهُمْ مَعَرَّةٌ بِغَیْرِ عِلْمٍ لِیُدْخِلَ اللَّهُ فِی رَحْمَتِهِ مَنْ یَشَاءُ لَوْ تَزَیَّلُو ا لَعَذَّبْن َا الَّذِینَ کَفَرُوا مِنْهُمْ عَذَابًا أَلِیمًا ...(آیه ۲۵ سوره مبارکه فتح)... اگر مردان مؤمن و زنان مؤمنه‌ای که شما اکنون نمی‌شناسید (در مکه) وجود نداشتند که اگر حمله کنید آنها را ندانسته پامال و هلاک می‌سازید.. . به شما اجازه حمله داده می‌شد» این حمله فقط به همین علت تا جدا شدن صف خداجویان از کافران به تاخیر افتاد... و امروز هم چنین است.
کیهان
 
نقل قول کردن
0 #20 محمد mjl 1398-08-26 12:45
با سلام
برای انتخابات مجلس باید جریان انقلابی سنگ تمام بگذارد و رای گرفتن از ملت واقعا سخته تو این اوضاع.
ولی بهترین گزینه برای سر لیستی تهران آقای قالیباف هست که سوابق اجرایی خوبی داره و سایر اصولگرایان انقلابی مثل مهرداد بذرپاش،زاک انی،دکتر لنکرانی و ..... حالا باید وقعا تو چهره ها و برنامه ها و مقبولیت کار کنیم.
مهمتر از همه قم هست..
بهترین گزینه برای قم سعید جلیلی هست باید رای اول قم بشه و وجود شخصی مثل لاریجانی به عنوان نماینده شهر اهل بیت و دست راست دولت جالب نیست.
منتهی اینها کار و کوشش و ساماندهی و برنامه ریزی و بودجه میخواهد...
نقل قول کردن
0 #19 عبدالله 1398-08-22 01:39
سلام
البته دکتر جلیلی و قالیباف و ایت الله میر باقری برای مجلس خوب هستند
اما من سردار سلیمانی
سرلشکر باقری
پرویز فتاح را میشناسم
ولی این دکتر قاضی نماینده مشهد را درست نمی شناسم لطفا معرفی نمایید ممنون
نقل قول کردن
0 #18 عبدالله 1398-08-21 22:49
 

#8 1398-08-21 20:23

با سلام وتشکر
قالیباف ، جلیلی
نقل قول کردن
0 #17 عبدالله 1398-08-21 22:48
#7 1398-08 -21 14:58

با سلام واحترام
نظر بنده درمورد سرلیست مجلس ورئیس اینده مجلس اثای جلیلی وقالیباف
برای ریاست جمهوری: سردارقاسم سلیمانی
نقل قول کردن
0 #16 عبدالله 1398-08-21 22:48
#6 1398-08 -21 12:58

با سلام
در مورد سوال مطرح شده به نظر این بنده حقیر درگاه خدا 
برای سرلیست مجلس آقای زاکانی
برای ریاست جمهوری آقای قالیباف
اگر انشاالله مجلس و دولت آینده بصورتی شکل بگیرند که با رهبری عزیز وقوه قضائیه همسو باشند به یاری خداوند متعال از همه این مشکلات رهایی خواهیم یافت.
انشاالله
التماس دعا
نقل قول کردن
0 #15 عبدالله 1398-08-21 22:47
#5 1398-08 -21 11:24

برای ریاست جمهوری .اقای دکتر مهندس چمران یا اقای احمدی نژاد (به شرط توبه رسمی وتعهد)
برای مجلس اقایان روح الله حسینیان. یا اقای چمران .سعید جلیلی .علی باقری معاون اقای جلیلی در زمان دبیری شورای امنیت .علی نیکزاد .ریس ستاد انتخاباتی اقای ریسی.
نقل قول کردن
0 #14 عبدالله 1398-08-21 22:47
#4 1398-08 -21 09:56

با سلام
برای سر لیست مجلس تهران
دکتر زاکانی 
حجه الاسلام رسایی
و برای ریاست‌جمهو  ری هم
دکتر قالیباف
دکتر جلیلی
البته برای ریاست جهوری آیت الله رئیسی از همه بهتر است ولی قوه قضائیه خالی میماند
نقل قول کردن
0 #13 عبدالله 1398-08-21 22:46
#3 1398-08 -21 01:23

با سلام و احترام 
به نظر من حداد عادل بهترین سرلیست هست به شرطی که اگر پسرش مجلس شورای اسلامی خواست براش مجلس تاسیس نکنند . اما به نظر من با توجه به بصیرتی که در انتخابات ۹۲ داشت بهترین گزینه است سعید جلیلی و فتاح هم گزینه های خوبی هستند .
برای ریاست جمهوری سرلشکر باقری و یا حاج قاسم سلیمانی هم شجاع هم مدیر و هم مدبر هستند ولایتمدارن  د و مهمتر اینکه غرب گدا نسیتند مثل...
نقل قول کردن
+1 #12 عبدالله 1398-08-21 22:44
#1 1398-08 -20 09:42

با سلام
من برای سرلیست کاندیداهای تهران که مرکز است و تاثیر گذار در کل کشور
این گزینه ها را پیشنهاد میکنم 
دکتر زاکانی 
دکتر قالیباف
دکترفتاح
اگر احمدی نژاد توبه کند و دست از مشایی بردارد
احمدی نژاد

و 

وبرای ریاست جمهوری
سردار سلیمانی
سرلشکر باقری 
دکتر زاکانی 
دکتر قالیباف
دکترفتاح
دکتر امیرحسین قاضی راده هاشمی
که الان نماینده مشهد هست
نه او ن اقوامشون که وزیرمالیدن بود واز دارو دسته همین ها
و
البته آقای رئیسی از همه مناسب تر ولی قوه قضائیه خالی می ماند
و بازهم احمدی نژاد با شرطی که گفتم
نقل قول کردن
0 #11 مجتبی م م 1398-08-20 09:24
باسلام.
حقیر هم در واکس زدن کفشها وجفت کردن آنها وهمچنین تعمیر وسائل چوبی و از این قبیل کارها خالصانه در خدمتم نام حقیر را هم درج بفرمایید.
نقل قول کردن
0 #10 غلامرضا 1398-08-14 02:43
سلام علیکم از اینکه اطلاعات جالب خانواده حضرت آقا رهبر عزیزمان را گذاشتید متشکرم
خیلی برای من تازگی وخوشایندبو د
نقل قول کردن
0 #9 هادی 1398-08-12 15:07
باسلام خدمت سید بزرگوارحاج آقای موسوی با آرزوی توفیق الهی درخدمت هستیم.
نقل قول کردن
0 #8 حبیب الله بازدار 1398-08-11 10:36
سلام علیکم حاج آقا
یعنی ظهور بعد از 1400 اتفاق میفته؟
نقل قول کردن
0 #7 حبیب الله بازدار 1398-08-11 10:07
با سلام
ضامن پیشرفت کشور داشتن چنین مسئولینی است.
جو عمومی جامعه نیز به این سمت پیش خواهد رفت انشالله.
نقل قول کردن
0 #6 مقصود قدیمی 1398-08-11 09:58
باسلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)
این طرح عالی می باشد و ما هم اعلام آمادگی جهت همکاری داریم.
نقل قول کردن
0 #5 مجتبی خ ب 1398-08-11 06:59
با سلام خدمت حاج آقا ، ان شاءلله بتوتیم در این امر هم موثر واقع بشیم و افراد با شاصه های مورد اشاره را به دوستان معرفی کنیم .
نقل قول کردن
0 #4 فاطمه ک 1398-08-11 02:56
سلام علیکم
هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
ثبت است بر جریده عالم دوام ما
این نام نویسی و این عضویت عجیب بوی جاودانگی میدهد
هرچند که قابل آن نیستیم که در دولت کریمه امام عجل الله نقشی بر عهده داشته باشیم اما از شوق آن کم مانده قالب تهی کنیم
با افتخار و ملتمسانه خواهان ثبت نام در این امر نورانی و پر برکت هستم باشد که به سبب همین نام نویسی عاقبتمان ختم به خیر گردد
چه راحت میشود درک کرد حس و حال آن پیرزن را که با کلافی چند قصد خرید یوسف را داشت
هرچند خوب میدانست بهایی اندک دارد که به چشم نخواهد امد اما...
نقل قول کردن
0 #3 فریدون ا - 442 1398-08-10 17:45
ان شاءالله
طرح بسیار جالبی هر زمانی امر بفرمائید در خدمتم.
اللهم عجل لولیک الفرج
نقل قول کردن
0 #2 محمدتقی ج 1398-08-09 23:59
بسم الله الرحمن الرحیم
ان شاالله در این دفتر نورانی من را هم قبول کنید.
نقل قول کردن
0 #1 مهدی اد 1398-08-09 23:51
با سلام به حول و قوه الهی من اعلام آمادگی میکنم .
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

بلحاظ قانونی هر فرد مسئول محتوای نظر ارسالی خود است ،که که از طریق قانون با آی پی شناسایی می شود

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

© 1387/11/11 - 1398 az1400.ir  تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه نشر معارف قرآن و ولایت محفوظ است.
Template Design:Akin Group
کانال