4

🔶🌷🍀🌷🔶 🌷

محلس یازدهم  مردمی و انقلابی

🚫چرا و تا چه زمانی باید از سوی شخص و اشخاصی که در رأس امور هستند ، شاهد تزریق یأس و ناامیدی و فتنه سازی به جامعه باشیم!

🔶 در جهت برگزاری انتخابات مجلس ؛ کاندیداها ثبت نام کردند، هیئت های اجرایی، وظیفه خود را انجام دادند، شورای نگهبان ، طبق قانونی که در همه ی کشورها حاکم است ، صلاحیت کاندیداها را بررسی نموده ، اکثر آنها را تأیید کرده و تعدادی را هم تأیید نکرده،و پس از بررسی مجدد آن عده ای که در مرحله اول تأیید صلاحیت نشده بودند ، تعداد دیگری نیز ، صلاحیت شان تأیید شد. 🔸تاریخ انتخابات نیز طبق قانون ، تعیین شده است.

👈 پس این ، چه برنامه ای ست که ؛

❌  شخصی که در رأس اجرای قوانین است و طبق قانون ، وظیفه دارد در آستانه ی انتخابات ، جامعه را از تنش و دو قطبی سازی دور کند ( و از وزارت کشور و قوه قضائیه ، درخواست نماید برای اجرای انتخابات سالم و ایجاد آرامش در جامعه ، با هر کس که فضا را با گفتار و رفتارش مشوش کند ، برخورد قانونی کنند ) ،

👈خودش از هر تریبونی که به دستش می رسد؛ سخنانی می گوید که باعث ناامیدی و نگرانی در جامعه و زیر سؤال بردن شورای نگهبان و روند انتخابات و حاکمیت است!

❌آیا هنوز هم باید با چنین کسانی که سخنان و رفتارشان می تواند در بحبوحه ی انتخابات ، مقدمات فتنه ای را فراهم نماید ، مماشات کرد؟

👈آقایان ؛

🔶 بگذارید دستگاه ها طبق قانون ، کار خودشان را بکنند.

🔶بگذارید مردم ، آرامش داشته باشند

🔸همین مقدار آرامش و امید و وحدتی را هم که از تجدید بیعت با "ولایت" و آرمانهای انقلاب و امام راحل (ره)، به برکت خون پاک سردار شهید و مخلص به انقلاب در جامعه ایجاد شده ، از مردم نگیرید.

👈آقایان ؛

🔶لااقل بگذارید حلاوت این همدلی و وحدت و آرامش ، که نتیجه سیلی مقتدرانه ی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به گوش کثیف آمریکای جنایتکار است ، برای مردم بماند.

🌷سیلی که تمام هیمنه ی پوشالی امریکا را از بین برد و آبروی نداشته اش را در جلوی چشم جهانیان ، بر زمین ریخت ، آنقدر که جرأت ندارد تلفات سنگینش را صادقانه بگوید.

👈آقایان ؛

🔶ظاهرا وبر اساس آنچه در جامعه مشهود است که ناشی از به ستوه آمدن این ملت رشید از سوء مدیریت شما در شش سال گذشته ایت، حاکی ار این واقعیت است که مردم تصمبم گرفته اند به دور از جناح بازی های و سیاسی بازی های شما یک قشر جوان مومن و انقلابی و ولایت مدار را انتخاب کنند،

فلذا چه بخواهید ، چه نخواهید ؛

🔸مجلس یازدهم ،همان طور که خودتان اعتراف کردید ، نوش جان جوانان حزب اللهی است ،البته با انتخابات آزاد و بدور از هرگونه شائبه ای که شما قصد دارید به اصالت آزاد ترین انتخابات در جهان امروز وارد کنید و آنرا زیر سوال ببرید،! چرا زمانی که خودتان با همین شورای نگهبان تایید صلاحیت شدید و با همین فرایند ونحوه انتخابات در کشور رای اوردید و درمسند قدرت نشستید، به این فرایند اعتراض نکردیدو همه چیز قانونی و وفق مرادتان بود ...! 

یعنی هر قانونی به نفع شماست خوب وهر قانونی به ضرررشما بد...!

👈آقایان ؛

🔶 چه بخواهید و چه نخواهید ؛

🔸این مجلس ، به یاری خدا و تصمیم و رای مردم یک مجلس انقلابی است.

👈آقایان ؛

🔶 چه بخواهید و چه نخواهید ؛

🔸این مجلس ، با وضعِ « قوانین عدالت محور » ، پر از شور و نشاط خواهد شد.

👈آقایان ؛

🔶 چه بخواهید و چه نخواهید ؛

🔸این مجلس ، مجلسی خواهد شد که خواب را از چشم آمریکا و جهانخواران می رباید.

👈آقایان ؛

🔶چه بخواهید و چه نخواهید ؛

🔸این مجلس ، قوانینی وضع خواهد کرد که فتنه و فتنه گران را از این انقلاب و از این کشور ، جمع خواهد کرد.

👈آقایان ؛

🔶چه بخواهید و چه نخواهید ؛

🔸این مجلس ، قوانینی وضع خواهد کرد که دست قوه قضائیه ، برای اجرای عدالت در محاکمه این عوامل را باز خواهد کرد : ❌عوامل تخریب زیرساخت های هسته ای ❌مسببان وضعیت اقتصادی موجود ❌مسببان فتنه ۹۶ ❌مسببان شوک به جامعه با سوء مدیریت در فتنه ی گِرانی بنزین و شهادت عده ای از مردم ❌مسببان و زمینه سازان جری شدن آمریکا و ترور بهترین و عزیزترین سردار تاریخ ایران "شهید سپهبد قاسم سلیمانی".

👈آقایان ؛

🔶چه بخواهید و چه نخواهید ؛

❌دوران فتنه گری و عوامفریبی و اختلاس و حقوق های نجومی و رانت ، برای ژن های برتر به سر رسیده.

👈آقایان ؛

🔶 چه بخواهید و چه نخواهید ؛

❌دوران وعده های سر خرمن و دوره اربابِ وعده ها به سر رسیده .

👈آقایان ؛

🔶چه بخواهید و چه نخواهید ؛ ❌دوران فروش عزت مردم ایران ❌دوران معامله با ارزشهای انقلاب ❌دوران به حاشیه بردن خط امام راحل (ره) ❌دوران اشرافی گریِ مسئولین در این نظام مقدس ❌دوران ریاست خانواده های دزد ❌دوران ریاست کدخداپرستان ❌دوران ریاست خادمان انگلیس ❌دوران ریاست اهانت کنندگان به رسول خدا "ص" و ائمه معصومین "س" و امام زمان "عج" ❌دوران ریاست خادمان سلبریتی ها برای مقاصد سیاسی ❌دوران بی توجهی به مؤمنین و خادمان انقلاب و قرآن و حزب اللهی ها ❌دوران حذف نام شهید و شهداء ❌دوران بی توجهی به خانواده های شهداء ❌دوران ریاست تهمت زنندگان  به خادمان صدیق و انقلابی ❌دوران ریاست وهن روحانیت ❌دوران ریاست التماس کنندگان به ۵+۱ ❌دوران ریاست التماس کنندگان به آمریکا ❌دوران ریاست متلک گویان به صادق ترین و مؤمن ترین رهبر حکیم ، مردمی ، دلسوز ، انقلابی و محبوب امت اسلام "ولی امر مسلمین جهان"، فرا رسیده.

🌷گام دوم انقلاب اسلامی ایران را جوانان انقلابی، حزب اللهی، دانشمند، کاردان و ولایت مدار برای تسریع در حرکت انقلاب اسلامی به سوی اهداف بزرگ و جهان شمول، برخواهند داشت.

 

🔶🌷🍀🌷🔶

 

❌❌❌❌❌⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️ ⚠️

عذاب استیصال

در حال نوشتن مطلبی ،به یکباره  به سرعت ، خواب ، چشمانم را ربود و دیدم :

🕌 در مکانی مانند مسجد یا مکانی که مردم به صورت مسجدی روی زمین نشسته بودند ، حضور داشتم ، میکروفون را جلوی بنده گذاشتند و قرآنی در دستم بود که از قبل باز بود و این آیات از سوره عنکبوت را نشان میداد :

✨وَ يَسْتَعْجِلُونَکَ بِالْعَذابِ

👈《همین بخش را که با قرائت هم خواندم ، لرزش عجیبی بدن مرا فرا گرفت و متوجه شدم عذابی ؛ "عذاب استیصال" یا "بغتةً" در راه هست ، کَاَنهُ بسیار هم نزدیک است》

✨وَ لَوْ لا أَجَلٌ مُسَمًّي لَجاءَهُمُ الْعَذابُ وَ لَيَأْتِيَنَّهُمْ بَغْتَةً وَ هُمْ لا يَشْعُرُونَ(۵۳) ✨سْتَعْجِلُونَکَ بِالْعَذابِ وَ إِنَّ جَهَنَّمَ لَمُحيطَةٌ بِالْکافِرينَ(۵۴) ✨يَوْمَ يَغْشاهُمُ الْعَذابُ مِنْ فَوْقِهِمْ وَ مِنْ تَحْتِ أَرْجُلِهِمْ وَ يَقُولُ ذُوقُوا ما کُنْتُمْ تَعْمَلُونَ(۵۵) ✨ از سرِ استهزا و ناباورى، از تو مى خواهند، در آوردنِ عذابى که آنان را بدان اخطار کرده اى، شتاب کنى. ✨اگر براى آنان تعیین نشده بود که 《تا سرآمدى معین، در زمین به سر برند، قطعاً عذاب به سراغشان مى آمد و بى تردید، عذاب آنان را بى آن که متوجه شوند غافلگیر مى کند. ✨چقدر نادانند که از تو مى خواهند در آوردنِ عذاب براى آنان، شتاب کنى! قطعاً دوزخ ، کافران را احاطه خواهد کرد؛ ✨ آن روز که عذاب از بالاى سرشان و از زیر پاهایشان، آنان را در برمى گیرد و خداوند به آنان مى گوید: [این، همان اعمالى است که مى کردید ] ، پس بچشید آنچه را که مى کردید و بر آن اصرار می ورزیدید.

 _ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳

ساعت ۱۶/۴۵

❌❌❌❌❌⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️

دیدگاه‌ها   

0 #2 مهدی 1398-12-09 04:49
با سلام
امشب دوباره برای چندمین بار این مطلب را خواندم . حال بیشتر میشود معنی عذاب استیصال را فهمید .
ویروسی که به جان همه افتاده بیشتر از آنچه خودش وحشتناک باشد ترسش همه را فراگرفته فقط خداکند به مردم ها آسیبی نرسد .
نقل قول کردن
+1 #1 قاسم حیدری 1398-11-14 22:16
باسلام امیدبه خداوندمجلس آینده سرنوشت سازوامیدبخ ش خواهدبود
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

بلحاظ قانونی هر فرد مسئول محتوای نظر ارسالی خود است ،که که از طریق قانون با آی پی شناسایی می شود

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

© 1387/11/11 - 1398 az1400.ir  تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه نشر معارف قرآن و ولایت محفوظ است.
Template Design:Akin Group
کانال