4

 این مطلب هم توصیه می باشد وهم خبر...

○امروز... واین روزهای آخر ماه صفر به قدر وسع تان صدقه بدهید ،واگر نداشتید صلوات هدیه کنید.

○صدقه برای رفع فتنه ها وفتنه ۹۸ 

○صدقه برای برچیدن بساط فتنه و فتنه گران و نابودی عوامفریبانِ فتنه گر،که قصد دارند در این فتنه ۹۸تمام ریسمانهای خود را بیافکنند و با شوک روانی به مردم آشوب به پا کنند...اما زهی خیال که آبروی نداشته خود را می برند،هرچند بزودی با افشا گری هایی... آبرویی برایشان باقی نخواهد ماند.

ومکرو و مکرالله والله خیرالماکرین...  

س.م.ر

دیدگاه‌ها   

0 #6 حسین. ا 1398-08-26 14:14
لطفا اقایان
نام کوچک کامل و حرف اول شهرت
و
خواهران برعکس
حرف اول نام و شهرت کامل باشد
نقل قول کردن
0 #5 فاطمه ک 1398-08-26 05:32
سلام علیکم
خدا لعنت کنه جمیع منافقین دست نشانده ی دشمنان قسم خورده ی این نظام رو
اگر انتهای این آشوب و بلوا ظهور منجی عالم عجل الله است و در این فتنه قرار است سره از ناسره تفکیک شود با جان و دل و با امیدواری به هدایت الهی و عاقبت ختم به خیر در دل این فتنه میرویم و خود را به طوفان بلا میسپاریم
نقل قول کردن
0 #4 محمد .ن۶۳۴۷ 1398-08-26 04:53
سلام علیکم
آیا طی این فتنه همان وقایعی رخ خواهد داد که از مدت ها پیش وعده آن را داده بودید و اینکه در انتها این رسوایی با فرار همراه می‌شود؟
نقل قول کردن
0 #3 وحید-ج-ن-450 1398-08-25 23:30
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم‌
خداوند متعال هر چه زودتر شر این مفسدین و فاسقین را کوتاه کند و این ملت را بیدار کند که در دام این فتنه گران نیفتند
بحق محمد و آل محمد (ص)
نقل قول کردن
0 #2 محمود 1398-08-25 20:25
عضو هیات رئیسه مجلس خبرداد:

دولت براساس اختیارات خود اقدام به افزایش قیمت بنزین کرده است/ تشریفات قانونی افزایش قیمت بنزین در چارچوب فرایندهای شورای هماهنگی سران قوا طی نشده است

قاضی زاده هاشمی گفت:
تشریفات قانونی افزایش قیمت بنزین در چارچوب فرایندهای شورای هماهنگی سران قوا طی نشده و دولت براساس اختیارات قانونی خود اقدام به این کار کرده است.

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره قانونی بودن افزایش ناگهانی قیمت بنزین گفت:
طی اخبار واصله، تشریفات قانونی افزایش قیمت بنزین در چارچوب فرایندهای شورای هماهنگی سران قوا طی نشده و دولت براساس اختیارات قانونی خود اقدام به این کار کرده است.

 

وی افزود: برای افزایش قیمتها براساس قانون هدفمندی یارانه‌ها دولت مجوز لازم را داشته و نیازی به طرح موضوع در جلسه سران قوا نبوده است.

 

عضو هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: فرآیند تصویب افزایش قیمت بنزین در شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی بطور کامل طی نشد و دولت رأسا اقدام به این کار کرد.

 

قاضی زاده هاشمی اظهار داشت:
مواد1 تا 3 قانون هدفمندی و ماده 39 قانون برنامه اجازه افزایش قیمت را به دولت منوط به پیش‌بینی در بودجه داده است ضمن اینکه دولت در این خصوص باید با عدد و رقم به مجلس پاسخ دهد.

 

وی با بیان اینکه دولت مسولیت تصمیم خود را برعهده بگیرد و با مردم صادق باشد خاطرنشان کرد: این طرح با اصرار و اختیار دولت انجام شده و مباحث مطرح شده در جلسه سران حکم مصوبه نداشته است.

 

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: درخصوص زمان و نحوه اجرای فعلی این طرح مخالفت‌های صریحی از سوی سایرین وجود داشته است.

 

قاضی زاده هاشمی گفت: گرچه نه به آن اندازه که ضدانقلاب بر حسب انجام ماموریت اغراق می‌کند اما در بعضی شهرها اعتراض های به حق مردم دیده شده است.

 

قاضی‌زاده با اشاره به افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین گفت: روش پیاده سازی و اجرای طرح افزایش قیمت بنزین روش صحیحی نبود و دولت باید قبل از این کار با مردم گفت‌وگو و ابعاد مختلف این کار را تشریح می‌کرد. 

 

وی افزود: دولت باید در گفت‌وگو با مردم محل هزینه‌های درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین را تشریح می‌کرد و مردم محل هزینه را می‌دیدند و مبالغی که بنا است به حساب مردم واریز شود پیش از افزایش قیمت بنزین واریز می‌شد. 

 

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: از سوی دیگر بهتر بود دولت از چند روز قبل موضوع افزایش قیمت بنزین را اعلام می‌کرد تا هر کس بنزین می‌خواهد بخرد، بخرد و مطمئناً این کار باعث می‌شد تا التهاب کمتری هم در جامعه ایجاد شود. 

 

قاضی‌زاده خاطرنشان کرد: در دولت آقای احمدی‌نژاد این کار انجام شد و از مدت‌ها قبل علت افزایش قیمت بنزین و نحوه هزینه درآمد حاصل از این افزایش قیمت برای مردم تشریح شد و پس از واریز یارانه قیمت بنزین افزایش پیدا کرد و درست این بود که در این دولت هم این کار انجام شود. 

عضو هیات رئیسه مجلس در پایان گفت:
در سال‌های قبل هم روال این بود که اردیبهشت هر سال قیمت بنزین به مقدار مشخصی افزایش پیدا می‌کرد و همه هم این را می‌دانستند و هیچ حاشیه و نگرانی هم وجود نداشت و مردم تکلیف خود را می‌دانستند .
نقل قول کردن
0 #1 ahmad zarei 1398-08-08 21:05
بسم الله الرحمن الرحیم
چه کنم که نگاهم مثبت باشد وخود را عاقل تر از دیگران نبینم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

بلحاظ قانونی هر فرد مسئول محتوای نظر ارسالی خود است ،که که از طریق قانون با آی پی شناسایی می شود

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

© 1387/11/11 - 1398 az1400.ir  تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه نشر معارف قرآن و ولایت محفوظ است.
Template Design:Akin Group
کانال